Tel. 500-450-691, 608-770-977 biuro@jagochrona.pl

Strona główna

Nasza oferta

Nasze biuro mieści się w Bydgoszczy. Organizujemy wycieczki szkolne oraz wyjazdy integracyjne dla firm. Doświadczenie, atrakcyjne ceny i  indywidualne podejście sprawiają, że każdego roku z naszych usług korzysta wielu zadowolonych Klientów.  Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty wycieczek. Mamy zarówno gotowe programy oraz takie z indywidualnym programem dostosowanym do potrzeb konkretnej grupy. Dzwońcie i piszcie do nas a z pewnością  razem wybierzemy i opracujemy najlepszy program wycieczki.

Wycieczki szkolne

Nasze biuro turystyczne specjalizuje się w turystyce szkolnej. Organizujemy wycieczki szkolne z Bydgoszczy i okolic, do najciekawszych i atrakcyjnych miejsc w całej Polsce.

Rodzaje wycieczek szkolnych

Polecamy nasze  wycieczki jednodniowe, wycieczki szkolne dwudniowe oraz wycieczki szkolne wielodniowe, również biwaki, wycieczki integracyjne.

Wycieczki jednodniowe organizujemy zarówno do większych miast, jak i mniejszych miejscowości. Największą popularnością cieszą się duże miasta takie jak: Wrocław, Poznań, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Młodsze dzieci chętnie jeżdżą do gospodarstw agroturystycznych oraz wybierają wycieczki plenerowe.

Dopasowane programy wycieczek

Każdą imprezę traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze dopasujemy ją do indywidualnych potrzeb Klienta. Zamieszczone na stronie programy wycieczek są ramowe i można je dowolnie zmieniać, w zależności od oczekiwań. Możemy również przygotować dla Państwa zupełnie nowy i idealnie dopasowany program wycieczki.  W naszym biurze pracują osoby, które posiadają doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów i doskonale wiedzą co warto zobaczyć i zwiedzić na wycieczce szkolnej.  

Chętnie doradzimy jak przygotować udaną wycieczkę klasową

Chcesz, żeby Twoja wycieczka szkolna była doskonale zorganizowana? Zadzwoń do nas jeżeli planujesz wycieczkę szkolną. Rozmowa z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek , pomoże Ci przygotować najlepszy program . Zachęcamy również  do wysłania wiadomości email z pytaniami. Odpiszemy albo oddzwonimy, żeby doprecyzować szczegóły wyjazdu.

Kolonie i zimowiska

Samodzielnie organizujemy kolonie i zimowiska w Polsce i za granicą.  Programy są dopasowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Starannie wybieramy atrakcyjne miejsca, opracowujemy ciekawy program pobytu oraz zakwaterowanie i wyżywienie oraz całodobową opiekę doświadczonej kadry. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia na naszych koloniach, obozach i zimowiskach!

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu wybranej kolonii, zimowiska lub obozu młodzieżowego, a także na temat dostępnych terminów, prosimy o kontakt osobisty, mailowy albo telefoniczny.

Wyjazdy integracyjne dla firm

Zapewniamy profesjonalną organizację wyjazdów, poczynając od noclegów, posiłków, poprzez program rozrywkowy, a kończąc na obsłudze szkoleń i konferencji.

Integracja i wypoczynek

Przygotowane przez nas programy wycieczek firmowych łączą elementy integracji z wypoczynkiem, zabawą i poznawaniem fascynujących miejsc w Polsce.

Dopasowane programy

Każdą imprezę traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze dopasujemy ją do indywidualnych potrzeb Klienta. Zamieszczone na stronie programy wycieczek są ramowe i można je dowolnie zmieniać, w zależności od oczekiwań. Możemy również przygotować dla Państwa zupełnie nowy i idealnie dopasowany program wyjazdu.  W naszym biurze pracują osoby, które posiadają doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów.

Chętnie doradzimy jak przygotować udany wyjazd firmowy

Chcesz, żeby Twój wyjazd firmowy był doskonale zorganizowany? Zadzwoń do nas, rozmowa z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek , pomoże Ci przygotować najlepszy program wyjazdu. Zachęcamy również  do wysłania wiadomości email z pytaniami. Odpiszemy albo oddzwonimy, żeby doprecyzować szczegóły.

TRUST Biuro Podróży przy Agencji Ochrony Osób i Mienia JAG
85-030 Bydgoszcz, ul. K. Gotowskiego 6
tel. 500-450-691, 608-770-977, 52 582-67-02
jagochrona@wp.pl, biuro@jagochrona.pl