Tel. 500-450-691, 608-770-977 biuro@jagochrona.pl

Wrocław

Dzień I

Hydropolis-  centrum wiedzy na temat wody zostało otwarte w grudniu 2015. To jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Hydropolis jest ultranowoczesnym centrum wiedzy pełnym nowinek technicznych i ciekawych ekspozycji.

Ogrody Japońskie – miejsce wyjątkowe, które powstało z podziwu dla japońskiej sztuki ogrodowej, a w jego tworzeniu brali udział specjaliści z Kraju Kwitnącej Wiśni. Historia tego miejsca liczy już ponad 100 lat i sięga roku 1913, kiedy w Hali Stulecia odbywała się impreza na wyjątkową skalę – Wystawa Światowa.

Panorama Racławicka – to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło (15x114m), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), „przenosi” widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju.

Dzień II

Starówka Wrocław – zwiedzanie z przewodnikiem

Sky Tower został stworzony, by zachwycać i zapewniać mieszkańcom możliwie najwyższy komfort. Reprezentuje to, co najcenniejsze w mieszkańcach stolicy Dolnego Śląska: otwartość, energię i ambicję.- wjazd windą na 49 piętro

Afrykanarium + ZOO  to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu.

Cena zawiera

  • przejazd autokarem,
  • opiekę pilota,
  • ubezpieczenie NNW,
  • 1xnocleg, 1x śniadanie, 1x obiadokolację
  • bilety wstępu do  obiektów, przewodników
  • bezpłatny udział  1 opiekuna na 15 osób

Cena wycieczki

Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości osób, terminu, sprecyzowania programu.